Jegyzetfüzet a felvételivel kapcsolatos feljegyzésekhez
2024. október 31. írta: Mindent a felvételiről

Jegyzetfüzet a felvételivel kapcsolatos feljegyzésekhez

Egy hiánypótló termék

Szülőként én is megtapasztaltam, hogy mennyire nehéz egyrészt átlátni a középiskolai felvételi rendszerét, másrészt gyakran problémát okoz a már meglévő információk rendszerezése és fejben tartása. Remek kiadványok, összefoglalók állnak rendelkezésre nyomtatott formában és az interneten is, de hova írjuk föl, hogyan jegyezzük azt a sok mindent, amit mi magunk már kikutattunk, kinyomoztunk? Melyik iskolában is lehetett a francia nyelvet választani? Mikor van a nyílt nap egy kiszemelt iskolában? Hol nincs szóbeli vizsga? Mi a szóbeli vizsga témája? Hány pontos lett a szóbeli? És így tovább... Bevallom, én papírlapokra írtam az apró, de annál fontosabb információkat, néha a telefonom jegyzetei közé, de próbálkoztam Google táblázattal is. Az eredményeket végül - szóbelik pontszámait, rangsorszámokat - elküldtem magamnak e-mailben, hogy visszakereshető legyen évek múlva is, amikor valamiért szükség lenne rá (például mert egy testvér felvételizik).

Most egy nagyszerű, olcsó és hiánypótló terméket szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. Egy 32 oldalas, digitális formában megvásárolható és otthon kinyomtatható jegyzetfüzetet, melybe minden fontos dolog följegyezhető. Benne szerepelnek az Oktatási Hivatal aktuális felvételi időszakára vonatkozó dátumok, és természetesen föl lehet jegyezni a saját magunk számára fontos időpontokat, havi bontásban a tennivalókat is. A kiszemelt és szóba jöhető iskolákkal kapcsolatos adatokat is fölírhatjuk (milyen nyelvet lehet tanulni, van-e szóbeli, van-e alkalmassági vizsga, mi a pontszámítás módja, mikor van nyílt nap, milyen tagozatok indulnak stb.), a kiválasztott iskolákkal kapcsolatos információkat külön oldalakon rögzíthetjük (a megjelölt tagozatok tagozatkódokkal, a szóbeli időpontja, témája, a kapott pontszámok, a rangsorban elfoglalt hely stb). Külön oldalon lehet összegyűjteni az eredményeket (írásbeli, szóbeli, alkalmassági vizsga pontszámai), a megjelölt iskolákat és tagozatokat, és természetesen van hely a végeredményt is följegyezni, hogy végül mely iskolába, melyik tagozatra és osztályba milyen eredménnyel sikerült bekerülni. Több oldalon van lehetőség egyéb jegyzetek rögzítésére.

Hogyan használhatod?

Nyomtasd ki a 8 lapból (16 oldalból) álló kiadványt, hajtsd félbe, és kész is! Nem szükséges összetűzni, csak a lapokat egymásba tenni, de természetesen tűzőgéppel össze lehet kapcsolani az oldalakat, így könnyebb a használata.

Mit is tartalmaz?

  • 16 nyomtatható oldal- nyomtatás után, félbehajtva 32 oldalas jegyzetfüzet
  • egy belső oldal a legfontosabb adatoknak
  • két oldal a legfontosabb dátumoknak (az Oktatási Hivatal által megadott és az egyénileg fontos dátumok)
  • havi tervező a tennivalóknak
  • oldalak a szóba jöhető iskolákkal kapcsolatos adatok följegyzésére (11 iskola)
  • oldalak a megjelölt iskolákkal kapcsolatos adatok följegyzésére (9 iskola)
  • a megjelölt tagozatok
  • eredmények
  • jegyzetek
  • a tanév naptára

És mennyibe kerül?

Mindössze 390 forintért megveheted a Jegyzet webáruházában.

A jegyzetfüzetet itt tudjátok megvásárolni: https://www.jegyzet.com/kozepiskolai-felveteli/

 

Olvassátok el más bejegyzéseinket is, így például a pontszámítási módszerekről vagy a szóbeli vizsgáról írtakat!

 

Ha segítségre van szükségetek a felvételire való felkészülésben, keressétek föl weboldalunkat további információkért.

www.elokeszito.com

gk_logo_inverz.jpg

A bejegyzés trackback címe:

https://mindentafelvetelirol.blog.hu/api/trackback/id/tr3218720948

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása